O nas

I.S.JacaszekFirma I.S. Jacaszek została założona w październiku 2018r.

Pierwsze woskowijki sprzedaliśmy w styczniu 2019r. I od tamtej pory codziennie pracujemy nad ulepszeniem naszych produktów. Potrzeba przenoszenia jedzenia i przy okazji nie ubrudzenia torby, czy plecaka woskiem dała nam pomysł na woskowijki dwuwarstwowe. Aktualnie zaufało nam około 4000 osób w samej kwestii woskowijek dwuwarstwowych. 

„Nuda” towarzysząca wprowadzaniu nowego produktu na rynek nie trwała długo. Myśląc intensywnie nad wykorzystaniem wodoodpornego połączenia bawełny z woskiem powstał kolejny produkt- szczoteczkowijka, dzięki któremu można przechowywać szczoteczkę do zębów podczas podróży i nie tylko, w ekologiczny sposób. Doskonaląc projekt wprowadziliśmy kieszonkę ułatwiającą umiejscowienie i stabilizację szczoteczki.

Wkraczając w rok 2020 mieliśmy całą masę nowych pomysłów. Ostatnim naszym najnowszym są chlebowijki lub inaczej mówiąc woskowijkowowe chlebaki. Podczas, gdy za każdy z naszych produktów możemy ręczyć, tak chlebowijki są absolutnie naszą chlubą i miłością.

W chwilach kiedy nie produkujemy, nadal rozmyślamy, czy można jeszcze bardziej udoskonalić któryś z naszych produktów lub co nowego wprowadzić 🙂

Kupując w I.S. Jacaszek masz pewność, że nasze woskowijki są:

  • produkowane w warunkach według wytycznych sanepidu,
  • każda woskowijka jest ręcznie robiona, od nasączania bawełny woskiem, po pakowanie,
  • podczas każdego etapu produkcji wykorzystujemy każdy skrawek materiału, nawet ścinki 😉
  • wszystkie produkty są wytwarzane w Polsce,
  • wosk pszczeli jest polskiego pochodzenia,
  • nie używamy żywicy sosnowej na znak protestu uszkodzenia drzew w celu pozyskania surowca,
  • każdy produkt przed wprowadzeniem do sprzedaży przeszedł testy użytkowania, a nasze statystyki są nimi poparte.